+420 732 710 099
+420 732 710 099

Často se nás ptáte. Rádi odpovídáme.

Máte otázku, na kterou jste nedostali odpověď? Zavolejte nám na +420 732 710 099

Brikety jsou zabaleny po 12 kusech do PE obalu. Obal zabraňuje proniknutí vlhkosti k briketám a zároveň umožňuje bezprašnou manipulaci při skladování a tím i dodržování čistoty v místnosti. Dřevěné brikety lze skladovat i venku, ale musí být uloženy na paletě a dostatečné přikryté.

Brikety z měkkých dřevin se používají pro rychlé natopení a rozehřátí Vašeho domova, poskytují tedy navození tepelné pohody v relativně krátkém čase. Brikety z tvrdých dřevin zaručují rovnoměrné a dlouhodobé vytápění. Vyznačují se delší dobou hoření ve srovnání s briketami z měkkých dřevin.

Standardní doba dodání zboží je 3 -14 dní. Den před doručením se se zákazníkem zkontaktuje kurýrní společnost.

Za zboží můžete zaplatit kurýrovi při přebírání zboží v hotovosti nebo předem bezhotovostním převodem, tzv. zálohovou fakturou. Po jejím uhrazení a připsání částky na našem účtu Vám zboží doručíme

Přepravu provádí kurýrní společnost, která má k dispozici vozidla s hydraulickou plošinou a ručním paletovým vozíkem. Palety, na kterých je zboží dodáváno, zůstávají zákazníkům.

Při vykládce palety / palet je třeba zajistit, aby byla plocha zpevněná (beton, asfalt, dlažba). Na nezpevněnou plochu vykládka není možná. Přístupová cesta k místě vykládky musí být také zpevněná.

Kontaktní formulář

Máte otázku? Napíšte nám!

Copyright © 2022 EkoMax - Tvorba webstránek FreeTech services, spol. s r.o.