+420 732 710 099
+420 732 710 099

O nás

Jsme skupina mladých a uvědomělých lidí, kterým není lhostejné v jakém prostředí žijeme. V roce 2012 jsme se rozhodli, že navážeme na předchozí zkušenosti se zhodnocováním dřevěných odpadů a začali jsme s vlastní výrobou a prodejem dřevěných ekopalív.

 

Na začátku našeho působení jsme sa zaměřili na lokální trh, kde jsme doručovali dřevěné brikety a pelety přímo do domácnosti. Po úspěchu na regionálním trhu jsme se začali zabývat myšlenkou doručování dřevěných briket a pelet po celé České republice. První paletu jsme expedovali v roce 2015 a od tohoto roku se neustále snažíme posouvat dál a neustále rozšiřovat a zlepšovat naše služby. Dnes dodáváme prvotřídní ekopalivá do domácností nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Vysoká kvalita našich produktů, výhodná cena a služba zákazníkům je pro nás samozřejmostí. Pro zákazníka to znamená, že naše produkty pečlivě vybíráme, abychom dodávali kvalitní zboží za přijatelnou cenu přímo ke zákazníkovi. Pro zajištění bezproblémových dodávek přímo ke zákazníkovi spolupracujeme s více spolehlivými společnostmi.

 

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou všichni, kteří hledají kvalitní ekopalivo, které je zahřeje a bude šetrné k jejich peci i peněžence. Během několikaletém působení na trhu můžeme hrdě prohlásit, že máme tisíce spokojených zákazníků, kteří u nás pravidelně nakupují.

 

Naše vízie

Naše vize je zajistit co nejpohodlnějším způsobem kvalitní ekopalivá pro co nejvíce domácností a tím přispívat ke zvyšování povědomí o ekologickém vytápění a ochraně životního prostředí.

 

Copyright © 2022 EkoMax - Tvorba webstránek FreeTech services, spol. s r.o.